Sākums
 
Par mums
Kontakti
Struktūra
 
Projekti
Šķirnes
Publikācijas
Zinātnieki praksei
 
Jaunumi
Pasākumi
 
Sēklu piedāvājums
Iepirkumi
 
Jautājumi/Atbildes
 
Lapas karte
 
Kontakti Uz sākumu  Lapas karte  Drukāt 
 Saites

Latvijas lauksaimniecības universitāte
Atvasināta publiska persona
AGRORESURSU UN
    EKONOMIKAS INSTITŪTS
Zinātnes iela 2
Priekuļi, Priekuļu pagasts
Priekuļu novads LV 4126
tālrunis:+371 64130162+371 64130162
fakss:+371 64107217
E-pasts: arei@arei.lv

Pieņemšanas un darba laiki:
Darbdienās 800 – 1700
Pusdienu pārtraukums 1200 – 1300
Darba laiks ir arī apmeklētāju pieņemšanas laiks, iepriekš sazinoties un vienojoties par pieņemšanas laiku pa norādīto kontakttālruni

Direktors
Roberts Stafeckis+371 67167902roberts.stafeckis@arei.lv
AREI Priekuļu PC vadītājs
Varis Dedumets+371 29151606varis.dedumets@arei.lv
Kartupeļu selekcija
Dr.agr. Ilze Skrabule+371 26365268ilze.skrabule@arei.lv
Miežu selekcija
Dr.agr. Linda Legzdiņa+371 29363015linda.legzdina@arei.lv
Rudzu selekcija
M.Sc Aina Kokare+371 29157335aina.kokare@arei.lv
Tritikāles selekcija
Dr.agr. Arta Kronberga+371 26162194arta.kronberga@arei.lv
Zirņu selekcija
Agrotehniskie pētījumi
Dr.agr. Līvija Zariņa+371 28377052livija.zarina@arei.lv
Bioloģiskā lauksaimniecība
Dr.agr. Ilze Skrabule+371 26365268ilze.skrabule@arei.lv
Kartupeļu atveseļošanas laboratorija
Mg. Ilze Dimante (prombūtnē)+371 28605145ilze.dimante@arei.lv
Augu biotehnoloģijas un kvalitātes laboratorija
Dr.sc.ing Ināra-Helēna Konošonoka+371 26575809inara.konosonoka@arei.lv
Bioekonomika
Dr.oec. Sallija Ceriņa+371 26528261sallija.cerina@arei.lv
SĒKLAUDZĒŠANA
Kartupeļi - Ieva Lozberga    +371 26406167 ieva.lozberga@arei.lv
Labības un zālaugi - Mg. Nelda Venta +371 25674489nelda.venta@arei.lv
Graudaugu un zālāju sēklu noliktavas pārzine
agronome Aija Bērziņa+371 29426114aija.berzina@arei.lv

Atpakaļ Uz augšu
serveris.lv e-pasts
 Admin AREI Priekuļu pētniecības centrs
Zinātnes iela 2, Priekuļi, Priekuļu pagasts, Priekuļu novads LV4126     tel: 64130162, fakss: 64107217, e-pasts: arei@arei.lv